Sitemiz Hakkında

reklam alanı

Televizyonlarda birbiri ardına yayına giren tam anlamıyla kalitesiz dizilere gerek yazarak gerek hukuksal olarak tepkimizi göstermek amacıyla yayına girdi Dizi Eleştiri sitemiz.  Toplumu bilinçlendirmek, doğruları anlatarak insanları daha bilinçli ve akılcı davranışlara yönlendirmek için kullanılması daha akıllıca olan televizyon ekranları görüldüğü üzere toplumların yanlışlara yönlendirmesinde kullanılan bir medya aracı konumuna geldi.

Televizyon ekranları vasıtasıyla bütün bir toplumun düzenini bozup o toplumu kaosa itebileceğiniz gibi aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli toplumların oluşmasınada vesile olabilirsiniz. Fakat bu gün televizyon ekranlarının büyük çoğunluğu düzeni bozuk kaos çıkaracak kalitesiz yayınlar yapma konusunda adeta birbirleri ile yarışa girmiş durumdalar. Üstelik birbiri ardına yayına soktukları sözde diziler gerek oyuncuların rol yapma becerisi, gerekse çekim ve efekt gibi teknolojilerin kullanılması ve gerekse senaryo açısından tam bir rezalet ve baştan ayağa kalitesizlikle dolu.

Amacımız ve isteğimiz Televizyon Ekranlarında gerek çekim, gerek efekt teknolojilerinin kullanımı, gerek rol yapma ve mizansen ve gerekse bu alandaki tüm teknik konularda gerçek anlamda kaliteli, senaryo konusu olarak sevgi ve dostluk üzerine kurulu, sahtekarlık ve aldatmayı, yanıltıp kandırmayı zihinlere kazımayan diziler izlemek. Ekranlarımızın kalitesiz yapımlarla dolmasını istemiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi Eleştiri © 2016 Frontier Theme